Filmy kajdanki, przesłuchanie

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kajdanki, przesłuchanie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Allen Meneric (Nick Stahl) zostaje skierowany do zakładu psychiatrycznego dla kryminalistów na obserwację, ponieważ w ramach zemsty dokonał brutalnego morderstwa. Otoczony chorymi wykolejeńcami zdobywa sympatię opiekunów, dzięki czemu pozwalają mu na spotkania z Mią (Olivia Wilde), pacjentką damskiego oddziału. Ale sielankę przerywa sytuacja zagrażająca życiu ich obojga.

Akira

7,8
Animowany film science - fiction. Futurystyczna fantazja rozgrywająca się w zaułkach Neo - Tokio. Obdarzony szczególnymi zdolnościami psychicznymi młody przywódca gangu motocyklowego staje się obiektem zainteresowania skorumpowanych polityków...
Perypetie policjantów pracujących na 13 posterunku. Są oni niezdarni i pechowi.


PitBull

7,7
Serial ukazuje codzienne życie policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw. Codziennie muszą dokonywać bardzo trudnych, życiowych wyborów. Niestety wiele spraw przenoszą z pracy do domu, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich stosunki domowe. Niektórzy nie wytrzymują presji i popadają w alkoholizm lub narkotyki.
Komedia fantastyczna dla rodzinnej widowni. Niesamowite perypetie miniaturowych przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy przybywają na Ziemię w statku kosmicznym do złudzenia przypominającym... człowieka.

W dolinie Elah

7,0
7,7
Emerytowany podoficer postanawia wyjaśnić okoliczności zaginięcia swego syna. Nie przypuszcza jak będzie to trudne i bolesne.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Showtime

6,1
Producentka telewizyjna Chase Renzi (Rene Russo) postanawia zrobić telewizyjne show o policjantach. Komisarz, chcąc poprawić wizerunek wydziału zgadza się na to i wyznacza do tego zadania dwóch funkcjonariuszy Mitcha Prestona (Robert De Niro) i Treya Sellarsa (Eddie Murphy). Już jednak na pierwszym spotkaniu okazuje się, że obaj są zupełnie różni, a ich współpraca będzie burzliwa. Dodatkowo każdy ich krok śledzą telewizyjne kamery.
Akcja obejmuje okres od zimy 1957 do końca 1960, cofając się w retrospekcji do wypadków 1954 roku. Dały one początek narodowowyzwoleńczej walce ludu algierskiego. Opis ogranicza się do miasta Algier, a właściwie do jego arabskiej dzielnicy Kazby.
Dionizy Złotopolski (Henryk Machalica) mieszka w Złotopolicach wraz z synem Markiem (Kazimierz Kaczor), niezależnym senatorem, najczęściej zresztą przebywającym w Warszawie, i jego żoną Barbarą (Anna Nehrebecka), którzy mają dwóch dorosłych synów. Starszy Waldemar (Andrzej Nejman) jest gospodarzem i prowadzi gospodarstwo. Nie ma szczęścia w miłości i wciąż szuka kandydatki na żonę. Okazuje się, ze znalezienie partnerki, która zgodziłaby się wraz z nim zamieszkać na wsi jest trudne. Młodszy syn – Kacper Złotopolski (Andrzej Piaseczny) to czarna owca w rodzinie. Rzucił szkołę i postanowił rozpocząć karierę muzyka. Druga linia rodu – Gabrielowie mieszkają w Warszawie. Wywodzą się od bliźniaczej siostry Dionizego, Eleonory (Alina Janowska). Jej syn – Wiesław (Paweł Wawrzecki) jest komendantem posterunku policji na Dworcu Centralnym, a jego żona Marta (Ewa Ziętek) prowadzi luksusową kawiarnię. Mają razem syna – Tomka (Piotr Szwedes), który ku rozpaczy rodziców rzucił studia medyczne i rozpoczął karierę akwizytora – jego zdaniem w ten sposób najszybciej dorobi się dużych pieniędzy. Starszy syn Mirek (Radosław Elis) i jego żona Weronika (Agnieszka Sitek) oczekują narodzin pierwszego dziecka. Córka Wiesława z pierwszego małżeństwa, Agata (Paulina Młynarska), pracuje w agencji pośredniczącej w sprzedaży nieruchomości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…